مدیر گروه : سید عباس تبار حسینی

شماره تفن:  ۰۹۱۵۳۰۱۹۳۸۳-۰۹۳۰۲۲۰۳۰۰۵

مجله املاک الماس خراسان

مهمترین نکات خرید زمین

مهمترین نکات خرید زمین

خرید زمین از گذشته های دور تا به امروز یکی از بهترین و سود اور ترین سرمایه گذاری ها بوده و هست اما خرید زمین به راحتی هم نیست و دارای نکاتی هست که اگر به  این نکات را قبل از معامه دقت نکنید ممکن بعد ها برایتان مشکل ساز شود ، در این مقاله میخواهم ۵ تا از مهمترین نکات خرید زمین قبل از معامعه  زمین باید بدانید را جمع اوری کردایم این پس اگر قصد خرید زمین را دارید این نکات را به طور کامل مطالعه کنید.

مهمترین نکات خرید زمین

مدیریت کردن بودجه

دقت کنید مورد اولی که حتما قبل از خرید زمین باید رعایت کنید و اصلا سمتش نرید خرید خانه و زمین برای سرمایه‌گذاری با قرض و بدهی میباشد پس مدیریت بودجه ی خودت یکی از نکات مهم و کلیدی میباشد که باید آن را رعایت کنید و پول نقد کافی برای خرید زمین داشته باشید.

اما اگر وام مسکن گرفته اید باید از این که قادر به پرداخت قسط های آن میباشید مطمعن باشید و به فکر دراوردن هزینش از طریق اجاره نباشید. اما چرا از طریق اجاره نه؟

به دو دلیل اجاره دادن زمین اشتباه میباشد.

۱_سپردن خانه دست مستاجر بدون هزینه

۲_ممکن است مدت ها مستاجر برای شما پیدا نشود و این سرمایه‌گذاری شما تبدیل به شکست بزرگی شود.

در نظر گرفتن تمامی هزینه ها

مهمترین نکات خرید زمین

یکی از مهمترین نکات خرید زمین در نظر گرفتن تمامی هزینه ها است بدون در نظر گرفتن هزینه های جانبی مثل پرداخت مالیات،عوارض،هزینه نگهداری و تعمیرات ممکن است باعث شود که شما به کمبود بودجه برخورد کنید.

همانطور که میدانید این موارد علاوه بر انرژی وقت و انرژی شما را هم صرف میکند.

بنابراین هنگام خرید زمین و بررسی تمامی موارد هزینه های جانبی را نیز حتما بررسی کنید.

حریم

مهمترین نکات خرید زمین

دقت کنیدخانه و یا زمین هایی که در اطراف اتوبان ها و خیابان های اصلی قرار دارند، با آلودگی صوتی زیادی مواجه‌اند. پس اگر از آن دسته افرادی هستید که می خواهید خانه در سکوت کامل باشد، باید از خرید این خانه ها خودداری کنید. همچنین زمین هایی که در این موقعیت قرار دارند، آینده خوبی نخواهند داشت.

خرید زمین وراث

دقت کنید که اگر خانه و یا زمینی  که خریداری می کنید وراثتی باشد، تمام وراث مطابق با گواهی انحصار وراثت و قوانین مربوط به ان باید حضور داشته باشند و همگی باید مدارک مورد نیاز را امضا کنید.

باید بدانید که اگر یکی از وراث به تنهایی اقدام به فروش مال کند و دیگر وراث خبر نداشته باشند طبق قانون فرد مرتکب فروش مال غیر شده و معامله ارزشی ندارد.

مهمترین نکات خرید زمین

خرید همراه با مشاور املاک

 به هیچ عنوان خرید و فروش خانه را خودتان انجام ندهید و برای این کار از مشاورین املاک مطمئن کمک بگیرید.زیرا مشاوران املاک فوت های کارا بلدند و نمیگذارند سرشما حین معمه کلا برود و امچنین به نکاتی توجه میکنن که شاید به ذهن شما نرسد به همین دلایل بهتر است معمله در حضور یک مشاور املاک معتبر باشد تا حق کسی در حین معامله ضایع نشود.

جهت دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر برای یک سرمایه گذاری امن با ما در ارتباط باشید گروه مشاوران املاک الماس خراسان آماده است تا همراه شما در تصمیم گیری های مهم باشد. شما می توانید با کلیک بر روی ارتباط با ما  و یا تماس با شماره ۰۹۱۵۰۷۵۸۰۷۱ به راحتی با ما مشورت کنید و از ما راهنمایی  و مشاوره دریافت کنید.

برای دریافت مشاوره و خرید ملک ببر روی دکمه زیر کلیک کنید

اگر از این مقاله لذت بردید آنرا با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

تازه ترین آگهی های املاک

مالک هستید و قصد فروش ملک خودرا دارید؟

مالک هستید و قصد فروش ملک خودرا دارید؟

 این کار را به ما بسپارید در کوتاه ترین زمان ملک خود را آگهی کنید و در معرض دیده هزاران نفر قرار دهید.

 این کار را به ما بسپارید در کوتاه ترین زمان ملک خود را آگهی کنید و در معرض دیده هزاران نفر قرار دهید.

خرید زمین - املاک الماس خراسان
املاک الماس خراسان

گروه مشاوران املاک الماس خراسان

مدیریت گروه : سید عباس تبار حسینی

تلفن تماس:  ۰۹۱۵۳۰۱۹۳۸۳-۰۹۳۰۲۲۰۳۰۰۵

اعتبار ما اعتماد شما ست

آدرس دفتر

شبکه های اجتمایی

شما می توانید با ما همواره از طریق شبکه های اجتمایی و شماره تلفن های املاک الماس خراسان در ارتباط باشید