مدیر گروه : سید عباس تبار حسینی

شماره تفن:  ۰۹۱۵۳۰۱۹۳۸۳-۰۹۳۰۲۲۰۳۰۰۵

پرترافیک ترین مناطق مشهد

مجله املاک الماس خراسان

پرترافیک ترین مناطق مشهد

کلانشهر مشهد مقدس دومین شهر بزرگ ایران بعد از پایتخت است  با جمعیتی حدود ۳ میلیون نفر ،  یکی از مشکلاتی که این کلانشهر همانند سایر کلانشهر ها در دنیا با ان دستو پنجه نرم میکند تراکم زیاد ماشین هاست که برای خیلی از افراد به یک دغدغه اساسی تبدیل شده است در این مطلب پرترافیک ترین مناطق مشهد که روزانه تردد بسیاری دارند را معرفی میکنیم.

پرترافیک ترین مناطق مشهد

احمد آباد:

بدون شک وقتی اسم پرترافیک ترین مناطق مشهد به زبون میاید اولین چیزیکه به ذهن همه میرسد محله احمد آباد مشهد است احمد آباد از بهترین منطقه های مشهد است که به دلیل وجود مراکز زیاد و پر تراکم تجاری و  وجود مطب های دکتر بسیار همواره تراکم ماشین زیادی در ان تردد میکند و پیدا کردن جای پارک تقریبا نادر است .

در احمد اباد برای حل مشکل جای پارک پارکینگ های زیادی در نزدیکی مط های دکتر ایجاد شده است که به حل بحران ترافیک کم بسیاری میکند.

وجود بیمارستان بزرگ و فوق تخصصی قائم نیز که از یک طرف به احمد اباد و از سمت دیگر به کوهسنگی وصل است نیز باعث افزایش ترافیک در این منطقه شده است.

پرترافیک ترین مناطق مشهد

مشکل جای پارک:

در سال‌های اخیر، مدیریت شهری مشهد علاوه بر اقدامات متعدد در حوزه عمران و حمل ونقل با هدف روان شدن ترافیک شهر مشهد، برای رفع نواقص پارکینگی هم گام‌های مؤثری برداشته است که نظیر آن را می‌توان در پروژه‌های درحال ساخت پارکینگ هشت آباد و میدان شهدا در هسته مرکزی شهر مشاهد کرد، اما در همین راستا دیگرنقاط شهری هم در برخی موارد با کمبود فضای پارکینگی مواجه می‌شوند.

پرترافیک ترین مناطق مشهد

در محدوده خیابان احمد آباد و به صورت خاص در خیابان‌های پرستار، عارف، محتشمی، مطب پزشکان زیادی استقرار دارد که این موضوع و البته وجود مراکز تجاری و اداری دیگر در این محدوده، سبب حضور تعداد زیادی از شهروندان در ساعات مختلف روز در این محدوده می‌شود.

کوهسنگی:

یکی دیگر از پرترافیک ترین مناطق مشهد خیابان مشهور کوهسنگی است که در اتدای ان مجتمع تجاری و بزگ زیست خاور و بیمارستان تخصصی قاعم واقع شده است ، و درانتها به پارک بزگ کوهسنگی ختم میشود یکی دیگر از دلاییل پرترددی این خیابان و جود یک از بزرگترین پاسگاه های پلیس مشهد است که روزانه صدها نفر رد ان رفت و امد میکننند.

پرترافیک ترین مناطق مشهد

یکی از مشکلات خیبان کوهسنگی و  مجموعه تفریحی بوستان کوهسنگی ا توجه به میزان تردد موضوع کمبود جای پارک است و با توجه به اینکه در آینده باغ موزه دفاع مقدس هم سبب افزایش حضور شهروندان در این منطقه و درعین حال وجود بازار میوه و تره بار شهرداری نیز سبب افزایش رفت وآمد شهروندان می‌شود، نیاز به ساخت پارکینگی با ظرفیت بالا در این منطقه به شدت احساس می‌شود.

جهت دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر برای یک سرمایه گذاری امن با ما در ارتباط باشید گروه مشاوران املاک الماس خراسان آماده است تا همراه شما در تصمیم گیری های مهم باشد. شما می توانید با کلیک بر روی ارتباط با ما به راحتی با ما مشورت کنید و از ما راهنمایی دریافت کنید.

برای دریافت مشاوره و خرید ملک ببر روی دکمه زیر کلیک کنید

اگر از این مقاله لذت بردید آنرا با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

تازه ترین آگهی های املاک

مالک هستید و قصد فروش ملک خودرا دارید؟

مالک هستید و قصد فروش ملک خودرا دارید؟

 این کار را به ما بسپارید در کوتاه ترین زمان ملک خود را آگهی کنید و در معرض دیده هزاران نفر قرار دهید.

 این کار را به ما بسپارید در کوتاه ترین زمان ملک خود را آگهی کنید و در معرض دیده هزاران نفر قرار دهید.

خرید زمین - املاک الماس خراسان
املاک الماس خراسان

گروه مشاوران املاک الماس خراسان

مدیریت گروه : سید عباس تبار حسینی

تلفن تماس:  ۰۹۱۵۳۰۱۹۳۸۳-۰۹۳۰۲۲۰۳۰۰۵

اعتبار ما اعتماد شما ست

آدرس دفتر

شبکه های اجتمایی

شما می توانید با ما همواره از طریق شبکه های اجتمایی و شماره تلفن های املاک الماس خراسان در ارتباط باشید