مدیر گروه : سید عباس تبار حسینی

شماره تفن:  ۰۹۱۵۳۰۱۹۳۸۳-۰۹۳۰۲۲۰۳۰۰۵

مجله املاک الماس خراسان

بهترین پارک آبی مشهد

بهترین پارک آبی مشهد

شهر مشهد از گذشته تا به امروز به دلیل وجود حرم مطهر یکی از مقاصد گردشگری خانواده‌های ایرانی و زائران محسوب می‌شود، اما به جز حرم مطهر رضوی مشهد دارای جاذبه های گردشگری دیگر هم هست یکی ار این جاذبه ها که تغریبا همه کسانی که به مشهد سفر میکنند به ان سرمیزند پارک های ابی ان است که  نظیر ان در هیچ شهر دیگر ایران مشاهده نمیشود. در این مطلب میخوهیم بهترین پارک آبی مشهد و یا ایران را به شما عزیزان معرفی کنیم اگر قصد سفر به مشهد را دارید این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

بهترین استخرهای مشهد

شهر مشهد از نظر داشتن پارک های ابی در ایران حرف اول را میزند در ادامه مطلب بهترین پارک آبی مشهد را به شما عزیزان معرفی میکنیم.

سرزمین موجهای آبی

بدون شک سرزمین موجهای ابی یکی از بهترین پارک آبی مشهد است. سرزمین موجهای آبی نه تنها اولین، بلکه یکی از بزرگترین پارک‌های آبی سرپوشیده کشور و حتی در خاورمیانه محسوب می‌شود.

این پارک ابی در سال ۱۳۸۶ و زمینی با مساحت ۸۴۶۰ متر مربع و با زیربنای ۲۳۰۰۰ متر مربعی در منطقه بولوار اندیشه مشهد ساخته  شد. تا پیش از تاسیس فاز دوم مجموعه در سال ۱۳۹۷، سرزمین موج های آبی به صورت یک روز در میان به آقایان و بانوان اختصاص داشت که این موضوع تا حد زیادی برای خانواده‌ها مشکل ساز بود؛ چرا که خانواده‌ها برای بهره‌مندی از تفریحات آبی باید دو روز از سفر خود را به بازدید از این مجموعه اختصاص می‌دادند، اما با تاسیس فاز دوم پارک آبی، فاز اول به آقایان و فاز دوم به بانوان اختصاص یافت تا همه افراد خانواده بتوانند به طور همزمان به تفریح و بازی در این پارک آبی بزرگ و مجهز و جذاب بپردازند.

بهترین پارک آبی مشهد

ساعات کاری مجموعه:

سرزمین موج های آبی در فصل تابستان در تمامی روزهای هفته و به صورت تمام وقت از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ شب و در فصول دیگر از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است.

ادرس :انتهای بولوار اندیشه ، اندیشه ۸۳

شماره تلفن: ۰۵۱۳۶۰۰۸

بهترین پارک آبی مشهد

سرزمین موج های خروشان

سرزمین موجهای خروشان یکی از جدیدترین پارک های  آبی مشهد است . این پارک آبی که در سال ۱۳۹۴ به بهره‌برداری رسید، به گفته سایت رسمی مجموعه، عنوان بزرگترین پارک آبی سرپوشیده در جهان را یدک می‌کشد.

مجموعه موج های خروشان مشهد که نشان ملی استاندارد ایران را داراست، در زمینی با مساحت ۶۰۰۰۰ متر مربع و با ارتفاع سقف ۴۰ متری، انواع بازی‌های آبی جذاب و هیجان‌انگیزی نظیر ۶۳ سرسره مدرن با نقشه‌هایی به‌روز را ارائه می‌دهد و روزی به یاد ماندنی برایتان به ارمغان می‌آورد.

همانند سرزمین موج های آبی مشهد، این مجموعه هم با وجود دو سالن مجزا، بهره‌مندی از امکانات و خدمات پارک آبی را به طور همزمان برای بانوان و آقایان امکان‌پذیر می‌کند.

بهترین پارک آبی مشهد

ساعات کاری و آدرس:

مجموعه موج‌های خروشان، همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۹ شب آماده‌ خدمت‌رسانی به هر دو گروه بانوان و آقایان به صورت نیمه وقت یا تمام وقت است.

ادرس:ابتدای جاده شاندیز – سرزمین موجهای خروشان

شماره تماس : ۳۵۱۴۴۰۰۶-۰۵۱ الی ۱۵داخلی ۱۲۲

بهترین پارک آبی مشهد

جهت دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر برای یک سرمایه گذاری امن با ما در ارتباط باشید گروه مشاوران املاک الماس خراسان آماده است تا همراه شما در تصمیم گیری های مهم باشد. شما می توانید با کلیک بر روی ارتباط با ما به راحتی با ما مشورت کنید و از ما راهنمایی دریافت کنید.

تازه ترین آگهی های املاک

مالک هستید و قصد فروش ملک خودرا دارید؟

مالک هستید و قصد فروش ملک خودرا دارید؟

 این کار را به ما بسپارید در کوتاه ترین زمان ملک خود را آگهی کنید و در معرض دیده هزاران نفر قرار دهید.

 این کار را به ما بسپارید در کوتاه ترین زمان ملک خود را آگهی کنید و در معرض دیده هزاران نفر قرار دهید.

خرید زمین - املاک الماس خراسان
املاک الماس خراسان

گروه مشاوران املاک الماس خراسان

مدیریت گروه : سید عباس تبار حسینی

تلفن تماس:  ۰۹۱۵۳۰۱۹۳۸۳-۰۹۳۰۲۲۰۳۰۰۵

اعتبار ما اعتماد شما ست

آدرس دفتر

شبکه های اجتمایی

شما می توانید با ما همواره از طریق شبکه های اجتمایی و شماره تلفن های املاک الماس خراسان در ارتباط باشید