مدیر گروه : سید عباس تبار حسینی

شماره تفن:  ۰۹۱۵۳۰۱۹۳۸۳-۰۹۳۰۲۲۰۳۰۰۵

مجله املاک الماس خراسان

سرمایه گذاری در زمین ! آیا منطقی است؟

سرمایه گذاری در زمین

 امروزه با گذشت زمان و پیشرفت روز افزون تکنولوژی و ایجاد بازار های سرمایه مختلف شاید به نظر ورود به بازار های سرمایه سنتی  مانند املاک و زمین زیاد منطقی نباشد، اما امروزه مخصوصا در بازا متورم و پر از التهاب کشور ما در حال حاضر  بهترین نوع سرمایه گذاری در زمین و خرید ملک است .

البته باید دقت کنید سرمایه گذاری در بخش زمین هم ریسک هایی دارد که شما می توانید با مشورت با یک مشاور املاک این ریسک را کاهش دهید و سرمایه خود را چند برابر کنید.

سرمایه گذاری در زمین

مزیت ها و معایب سرمایه گذاری در زمین

سرمایه گذاری در زمین مزیت ها و  معایبی دارند که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

یکی از مزایای این نوع سرمایه گذاری فرد کنترل صددرصدی بر روی سرمایه خود دارد. برای مثال، ملک مانند سکه و جواهرات نیست که احتمال سرقت یا هزینه نگه‌داریِ ایمن داشته باشد .

عوامل اصلی کنترل روند صعود یا سقوط بازار ارز و قیمت زمین ها  روابط سیاسی بین کشورها، توافق یا فسخ پیمان‌های بین‌المللی مانند برجام، میزان تورم، ارزش پول ملی، عملکرد اقتصاد ملی در سال گذشته و سال جاری، سیاست‌ها و تصمیمات فوری حاکمیت و دولت، تصمیمات و سیاست‌های بانک مرکزی درباره نرخ ارز و … اشاره کرد.
از عواملی که باعث نوسانات بازار سکه و جواهرات که می‌تواند سرمایه گذاری در این حوزه را با مخاطراتی همراه کند، موارد گوناگونی وجود دارند که در ادامه به برخی از این موارد  اشاره می‌کنیم .

بازار سکه و جواهرات علاوه بر تاثیرپذیری از نوسانات  ارزی، از تغییرات بازار اونس جهانی هم تاثیر می‌پذیرد.

تغییرات و نوسانات بازار اونس هم از عوامل مختلفی تاثیر می‌پذیرد که بعضی از این عوامل، نرخ بهره در آمریکا، عملکرد اقتصاد کشور چین، درگیری‌های منطقه‌ای در کشورهای آفریقایی به‌ عنوان میزبان‌های معادت طلا و فلزات باارزش و …، هستند.
سپرده‌های بانکی جزو گزینه‌های مطلوب و کم‌ ریسک بازار سرمایه گذاری مطمئن هستند اما باید این نکته را در نظر گرفت که میزان سود پرداختی این سپرده‌ها آن‌ چنان زیاد نیست و با توجه به وجود تورم در کشور ما ممکن است سود پرداختی توسط بانک‌ها میزان سود مناسبی برای سرمایه گذاری نباشد. و رفته رفته این پول بی ارزش می شود.

سرمایه گذاری در زمین

جهت دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر برای یک سرمایه گذاری امن با ما در ارتباط باشید گروه مشاوران املاک الماس خراسان آماده است تا همراه شما در تصمیم گیری های مهم باشد. شما می توانید با کلیک بر روی ارتباط با ما به راحتی با ما مشورت کنید و از ما راهنمایی دریافت کنید.

برای دریافت مشاوره و خرید ملک ببر روی دکمه زیر کلیک کنید

اگر از این مقاله لذت بردید آنرا با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

تازه ترین آگهی های املاک

مالک هستید و قصد فروش ملک خودرا دارید؟

مالک هستید و قصد فروش ملک خودرا دارید؟

 این کار را به ما بسپارید در کوتاه ترین زمان ملک خود را آگهی کنید و در معرض دیده هزاران نفر قرار دهید.

 این کار را به ما بسپارید در کوتاه ترین زمان ملک خود را آگهی کنید و در معرض دیده هزاران نفر قرار دهید.

خرید زمین - املاک الماس خراسان
املاک الماس خراسان

گروه مشاوران املاک الماس خراسان

مدیریت گروه : سید عباس تبار حسینی

تلفن تماس:  ۰۹۱۵۳۰۱۹۳۸۳-۰۹۳۰۲۲۰۳۰۰۵

اعتبار ما اعتماد شما ست

شبکه های اجتمایی

شما می توانید با ما همواره از طریق شبکه های اجتمایی و شماره تلفن های املاک الماس خراسان در ارتباط باشید