مدیر گروه : سید عباس تبار حسینی

شماره تفن:  ۰۹۱۵۳۰۱۹۳۸۳-۰۹۳۰۲۲۰۳۰۰۵

مجله املاک الماس خراسان

سرمایه گذاری با پول کم !

سرمایه گذاری با پول کم

 یکی از اصلی ترین مشکلات در زمینه سرمایه گذاری های پرسود الزام داشتن سرمایه اولیه زیاد است ولی در این مقاله ما به شما  می گوییم سرمایه گذاری با پول کم نیز امکان پذیر است پس ما را تا انتهای مقاله دنبال کنید و اگر برایتان مفید بود آنرا با دوستانتان به اشتراک بگزارید و سوالات خود را در بخش دیدگاه با ما مطرح کنید.

آیا امکان راه سرمایه‌گذاری با پول کم وجود دارد؟

معمولا بیشتر افراد با درآمد ثابت درباره سرمایه‌گذاری با پول کم نگران هستند و فکر می کنند حتما برای سرمایه باید پول زیادی داشته باشند ولی اینطور نیست. 

در ابتدا می‌خواهیم این را به شما بگوییم که از ورود به دنیای سرمایه‌گذاری نترسید . با توجه به تورمی که در کشور وجود دارد و ارزش پول ملی روزانه در حال کاهش است، برای حفظ قدرت خرید، سرمایه‌گذاری لازمه زندگی هر فردی است .

باید دقت کنید با سرمایه‌های کم شاید نتوانید در بازاری مانند مسکن سرمایه‌گذاری کنید. اما بازارهای دیگری مانند بورس، بانک و صندوق‌های سرمایه‌گذاری خرید زمین در مناطق پر سود وجود دارد که به شما اجازه ورود بدهد.

شما می توانید سرمایه گذاری با پول کم را انجام دهید، برای این کار باید فرصت‌های زیادی خوبی را برای خود ایجاد کنید و همین مقدار سرمایه کم را به سرمایه‌های بزرگ تبدیل کنید. یکی از راه های سرمایه گذاری بسیار سودده خرید زمین است شما می توانید زمین را در مناطق در حال توسعه خریداری کنید و چند سال صبر کنید و ببینید در این مدت با توسعه شهری قیمت زمین شما چندین برابر می شود.

مهمترین قانون ایده‌های سرمایه‌گذاری با پول کم این است که در همان ابتدای کار نگاه بلندمدت  داشته باشید زیرا هرچه سرمایه اولیه کم تر باشد زمان ریسدن به سود زیاد به تناوب کم تر می شود تا به نتیجه مطلوب برسید ،زیرا ارزش سرمایه‌گذاری با گذشت زمان مشخص می‌شود.

سرمایه گذاری با پول کم

خرید زمین جهت سرمایه گذار

همانطور که از قدیم گفته بودند بهترن راه سرمایه گذاری خرید زمین است زیرا ارزش زمین کماکان سعودی است بهترین را جهت سرمایه گذاری بروی زمین این است که زمین ها حاشیه شهری یا مناطق تازه تاسیس را برای سرمایه گذاری انتخاب کنید، زیرا با توسعه شهری و تثبیت قیمت ها  قیمت این زمین ها افزایش می یابد.

مدیران در شهر دار ها  با هدف توسعه شهر و کنترل قیمت بازار املاک در سطح کلی، برخی از زمین‌های اطراف شهرها را به عنوان زمین‌های ذخیره شهری انتخاب می‌کنند تا در آینده به بخشی از شهر تبدیل شوند. شهرک راه آهن در منطقه ۲۲ تهران و شهر سبز الهیه مشهد نمونه‌ای از این مورد است.

معمولا شهرداری‌ها پس از مدتی اقدام به قطعه‌بندی این زمین‌ها کرده و آن‌ها را از طریق مزایده به فروش می‌رسانند. پس از فروش این زمین‌ها، به مرور امکانات شهری جهت توسعه شهر به محدوده این زمین‌ها اضافه می‌شود.

جهت دریافت مشاوره برای سرمایه گذاری در زمینه های املاک بر روی ارتباط با ما کلیک کنید و در صورت تمایل به خواندن سایر مقالات بر روی مجله الماس خراسان کلیک کنید.

 

برای دریافت مشاوره و خرید ملک ببر روی دکمه زیر کلیک کنید

اگر از این مقاله لذت بردید آنرا با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

تازه ترین آگهی های املاک