مدیر گروه : سید عباس تبار حسینی

شماره تفن:  ۰۹۱۵۳۰۱۹۳۸۳-۰۹۳۰۲۲۰۳۰۰۵

مجله املاک الماس خراسان

آینده الهیه مشهد به چه صورت است؟

آینده الهیه مشهد به چه صورت است؟

امروزه بسیاری از افراد ساکن در مشهد و شهر های اطراف درباره آینده الهیه مشهد صحبت می کنند و فکر می کنند که آینده این منطقه به چه صورت است؟ در این مقاله  می خواهیم شما را با این منطقه بیشتر آشنا کنیم و آینده این منطقه را برسی کنیم .

خرید زمین در شهر سبز الهیه

منطقه الهیه مشهد

زمین ها در منطقه الهیه در ارتفاع حدود ۱۰۰۰ متری از سطح دریا و در شمال غرب مشهد مقدس واقع  است و مساحت آن حدود ۸۳۰ هکتار می باشد.

این اراضی طبق طرح جامع مصوب مشهد جزئی از محدوده توسعه ۲۵ ساله آینده این شهر می باشد در نتیجه می توان فهمید آینده الهیه مشهد روشن است . منطقه الهیه  از جنوب شرق به بزرگراه ۷۵ متری شهید هاشمی رفسنجانی از جنوب غرب به جاده قدیم شاندیز، از شمال به جاده آسیایی و از شمال غرب به بلوار مهدیه محدود می باشد.

آینده الهیه مشهد به چه صورت است؟

رونق این منطقه

الهیه یکی از محله‌های تازه ساخت و جدید در  مشهد است که در منطقه‌ی ۱۲ اون واقع شده است. این محله مانند یک شهرک کوچک است که با طراحی و مهندسی منحصر به فرد و زیبا ساخته شده است.

ساختمان‌های چند طبقه، فروشگاه‌ها، مغازه‌ها، بیمارستان، مدارس و کلینیک در نقاط مختلفی از شهر ساخته شدن تا دسترسی به اون از هر مسیری در الهیه ممکن باشد.

 تمام این دلایل و روزن بودن آینده الهیه مشهد سبب شده که الهیه انتخاب خوبی برای افرادی که قصد خرید آپارتمان در مشهد دارند، به حساب آید.

 همچنین در طی دو سال اخیر که نوسازی های بلوار الهیه مشهد کلید خورده، خرید آپارتمان در الهیه مشهد و سایر اراضی رونق چشم‌گیری پیدا کرده است.

با وجود اینکه نوسازی این محله و اجرای تمامی طرح‌های عمرانی در اون به پایان نرسیده، خواهان بسیاری برای خرید آپارتمان در این منطقه وجود دارد.

خرید آپارتمان در الهیه‌ی مشهد، آینده ای روشن هم از نظر سرمایه‌گذاری و هم از نظر بالا رفتن ارزش و یک سرمایه گذاری پرسود و شرایط ملک شما در الهیه مشهد، به شما خواهد بخشید.

این شهرک کوچک، هر روز بیش از پیش به داشتن امکانات رفاهی و تفریحی مجهز میشه تا تمام شرایط با رفاه حال ساکنینش فراهم بشود.

آینده الهیه مشهد به چه صورت است؟

جهت دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر برای یک سرمایه گذاری امن با ما در ارتباط باشید گروه مشاوران املاک الماس خراسان آماده است تا همراه شما در تصمیم گیری های مهم باشد. شما می توانید با کلیک بر روی ارتباط با ما به راحتی با ما مشورت کنید و از ما راهنمایی دریافت کنید.

برای دریافت مشاوره و خرید ملک ببر روی دکمه زیر کلیک کنید

اگر از این مقاله لذت بردید آنرا با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

تازه ترین آگهی های املاک

مالک هستید و قصد فروش ملک خودرا دارید؟

مالک هستید و قصد فروش ملک خودرا دارید؟

 این کار را به ما بسپارید در کوتاه ترین زمان ملک خود را آگهی کنید و در معرض دیده هزاران نفر قرار دهید.

 این کار را به ما بسپارید در کوتاه ترین زمان ملک خود را آگهی کنید و در معرض دیده هزاران نفر قرار دهید.

خرید زمین - املاک الماس خراسان
املاک الماس خراسان

گروه مشاوران املاک الماس خراسان

مدیریت گروه : سید عباس تبار حسینی

تلفن تماس:  ۰۹۱۵۳۰۱۹۳۸۳-۰۹۳۰۲۲۰۳۰۰۵

اعتبار ما اعتماد شما ست

آدرس دفتر

شبکه های اجتمایی

شما می توانید با ما همواره از طریق شبکه های اجتمایی و شماره تلفن های املاک الماس خراسان در ارتباط باشید